tel. 507 570 571 kontakt@luminart.pl

Opinie

Dobre słowa od dobrych ludzi

Anita & Sławomir

Michał to profesjonalista w każdym znaczeniu tego słowa. Ma oryginalne pomysły, robi przepiękne zdjęcia i co również bardzo ważne, potrafi stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach.

Jego profesjonalizm i poczucie humoru sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Skomponowany przez Niego album zachwyca wszystkich bez wyjątku, nawet tych mało wrażliwych na piękno fotografii. Dlatego z czystym sumieniem polecamy wszystkim, jeszcze niezdecydowanym Michała, który doskonale zna się na swojej pracy i jest profesjonalistą w każdym celu. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą i owocną współpracę.

Łódź, Polska - Czerwiec 2018

Magdalena & Mariusz

Chcielibyśmy podziękować Panu Michałowi za wykonanie zdjęć oraz albumu z Chrztu Świętego naszego synka. Zdjęcia mieliśmy zrobione w domku, kościółku i na sali bankietowej, nie mieliśmy żadnego studia i nie żałujemy. Pan Michał zrobił nam super pozowane zdjęcia w domku całej naszej rodzinki oraz z chrzestnymi w kościółku i na sali.

Zdjęcia wykonane profesjonalnie, a do tego piękny album, w którym jest skrót całej naszej uroczystości. Klasyczny album, a w nim zdjęcia umieszczone na czarnych kartach. Będziemy mieli piękną pamiątkę my jako rodzice, a przede wszystkim nasz synek. Pan Michał to bardzo miły i sympatyczny człowiek, który wysłucha i zawsze doradzi. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę.

Kutno, Polska - Wrzesień 2019